KURUMSAL

ŞİRKET PROFİLİ

MİSYON-VİZYON

KALİTE POLİTİKAMIZ

ŞİRKET PROFİLİ

  1987 yılında Mustafa KAHRAMAN ve Halil SARSILMAZ tarafından kurulan KSM ;siparişe dayalı makine tasarımı ve imalatı , Çelikhane, Haddehane, Savunma Sanayi , Gemi ve Liman Sistemleri imalatı alanlarında faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin yanı sıra Almanya, İsviçre, Avusturya  gibi Avrupa Ülkeleri için proje ve imalat yapmaktadır.
   İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde 5000 m ²  kapalı alanda çok yönlü bir makine parkuruna sahip olan firmamız esnek imalat talepleri doğrultusunda oluşan teknolojik gelişmelere inovatif çözümler sağlamaktadır. Giderek artan kapasitesi ve işgücü ile birlikte Mevcut yatırımları ile üniversal bir üretim tesisi kurarak yurtiçinden ve yurtdışından gelebilecek talepleri değerlendirmektedir.
 
Hedefimiz; dünya standartlarına uygun ürünlerimiz ile uluslararası pazarda rekabete önderlik etmektir. Değişen ve gelişen pazar koşulları doğrultusunda müşteri istek ve ihtiyaçlarını belirleyip, ürün kalitesi ve çeşitliliği ile sektöründe yenilikçi, rekabetçi ve lider olmak, ürün kalitesinden asla ödün vermeden, standartlar ve yasal düzenlemelere uyarak, uzun vadeli iş ortaklıkları yaratmak, "müşteri memnuniyeti" sağlamak, tüm çalışanların, eğitimlerle bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve kalite bilincini yaymak, inovatif  yaklaşımlarla , sürekli gelişim bilincini uygulamak ve tüm bunların sürekliliğini, çalışanları, müşterileri ve tedarikçileri ile beraber gerçekleştirebilen , müşteriler ve bütün ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerine cevap veren bir kuruluş olmaktır.
 
Proje ve numune esasına dayalı olarak makine ve parçaların model, döküm , teknolojik  çelik konstrüksiyon ve talaşlı imalatını proje toleranslarında gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız imalatlardaki kalite ve kısa sürede tamamladığımız projeler başarı ölçütlerimizdir. 

http://www.youtube.com/channel/UCBqhdDD2vI6d_Vfw6WI3Pyg 

http://www.linkedin.com/company-beta/18100036/ 

http://www.facebook.com/Kahraman-Sarsilmaz-Makina-San-Tic-Ltd-%C5%9Eti-1946851842265049/?fref=ts